Nastavení pro uživatele:

Uživatel , konfigurace uživatelského účtu pro konferenci .

Změna konfigurace pro konferenci
Můžete změnit e-mailovou adresu, na kterou se zasílají příspěvky. Zadejte novou adresu do tohoto pole. Na Vaši stávající adresu bude zaslána žádost o ověření a změna bude provedena teprve po potvrzení.

Na potvrzení budeme čekat dní.

Můžete si nastavit i své jméno, jako např. Petr Novák.

Pokud se mají provedené změny projevit ve všech konferencích na tomto serveru, musíte zaškrtnout volbu Změnit globálně.

Nová adresa:
Znovu pro potvrzení:
Celé jméno (nepovinné):

Změnit globálně

Odhlášení z Vaše ostatní přihlášené konference na
Pro odhlášení zaškrtněte políčko a klikněte na tlačítko Odhlásit. Pozor: Změna se projeví okamžitě.

Můžete si zobrazit seznam všech dalších konferencí na tomto serveru, jejichž jste členy. Pokud zvolíte tuto volbu, promítnou se zde provedené změny i do všech ostatních kont.

Vaše heslo pro

Zapomněli jste heslo?

Klikněte na toto tlačítko a heslo Vám bude zasláno na Vaší e-mailovou adresu.

Změna hesla

Nové heslo:
A ještě jednou nové pro kontrolu:

Změnit globálně.

Nastavení Vašeho konta pro konferenci

Aktuální hodnoty jsou zaškrtnuty

Pozor, u některých voleb je checkbox Nastavit globálně. Pokud jej zaškrtnete, provedou se změny ve všech konferencích, do kterých jste přihlášeni na tomto serveru. Pokud chcete vědět, které to jsou, klikněte na Seznam ostatních konferencí nahoře na stránce.

Zakázat zasílání příspěvků

Vyberte tuto volbu, pokud si nepřejete dostávat žádné příspěvky.

Zasílat
Nezasílat
Nastavit globálně
Zapnutí digest režimu

Pokud je zapnut digest režim dostanete všechny příspěvky v jednom dopise jednou denně. Pokud digest vypnete, dostanete příspěvky z posledního dne ještě v digest formě.

Vypnuto
Zapnuto
Přejete si digest dostávat jako MIME zprávu nebo čistý text?

Pokud Váš poštovní klient nedokáže přečíst MIME zprávu, nastavte si zde volbu čistý text. Tato volba nemá žádný význam, pokud není digest aktivní.

MIME
Čistý text

Nastavit globálněkk

Přejete si dostávat příspěvky, které jste sami zaslali do konference?

Ne
Ano
Přejete si dostávat oznámení o rozeslání vlastních příspěvků?

Ne
Ano
Chcete dostávat upozornění na hesla?

Ve výchozí konfiguraci dostáváte jednou měsíčně mailem zprávu, kde je uveden seznam konferencí a k nim příslušná hesla, která potřebujete pro různé administrativní operace. Pokud vyberete Ne, nebudete tento mail dostávat. Případně zapomenuté heslo si můžete poslat z webovského rozhraní.

Ne
Ano

Nastavit globálně

Přejete si být vidět v seznamu účastníků?

Pokud si někdo zobrazí seznam účastníků, ve výchozí konfiguraci vidí adresy všech účastníků. Pokud na tomto seznamu nechcete být uvedeni, můžete zde zobrazení zakázat.

Zobrazit
Skrýt
Jakou řeč preferujete pro komunikaci s listserverem?

Která témata Vás zajímají?

Pokud si vyberete jedno nebo více témat, můžete filtrovat příspěvky z konference a dostávat jedině ty, které Vás zajímají.

U příspěvků, které se nepodaří zatřídit do žádné kategorie, závisí na nastavení další volby, jestli je dostanete nebo ne. Pokud nezvolíte žádné téma, budete dostávat všechny příspěvky.

Chcete dostávat příspěvky, které se nepodařilo zařadit do žádné kategorie?

Tato volba má smysl jedině pokud jste si v předchozí volbě vybral nějaké téma. Pokud zde odpovíte Ne nebudete dostávat žádné příspěvky, které nespadají do Vašich témat, jinak budete dostávat i nezatříditelné.

Ne
Ano
Eliminuj duplicitní příspěvky?

Pokud dostane listserver k rozeslání příspěvek jste uvedeni v hlavičče To: nebo Cc: dostanete příspěvek dvakrát, jednou přímo a jednou přes konferenci. Pokud vyberete volbu Ano, listserv takový příspěvek na vaši adresu nezašle a vy dostanete jen ten, který vám zasílá přímo autor. Pokud vyberete volbu Ne dostanete příspěvek pravděpodobně dvakrát.

Pokud listserver rozesílá každý příspěvek zvlášť, a vy máte nastaveno, že si přejete dostávat duplicitní příspěvky, bude mít každý duplicitní příspěvek přidánu hlavičku X-Mailman-Copy: yes.

Ne
Ano

Nastavit globálně